DOPRAVA KURÝREM DO 3 DNŮ ZDARMA!

Jak postupovat, pokud mi prádlo není?

I přes pečlivé přeměření a výběr prádla se občas může stát, že Vám objednané prádlo nebude sedět či jinak vyhovovat. Zde najdete návod, jak v takovém případě postupovat.

Jaké možnosti tedy existují?

  1. Prádlo Vám vyměníme za jinou velikost nebo i jiné zboží.

  2. Zboží nám vrátíte a peníze dostanete zpět

Jak na to?

Stačí jen vyplnit ‚vrácenku‘, která je součástí dodacího listu. Zde vyplníte, které zboží vracíte a zda požadujete vrácení peněz či výměnu zboží.

V případě výměny ještě doplníte požadovanou velikost prádla, popř. název a barvu v případě, že chcete prádlo vyměnit za jiné zboží.

Pokud chcete prádlo pouze vrátit (bez výměny), pak jen na dodací list uvedete číslo účtu, kam vám máme vrácené peníze poslat. Pokud neuvedete žádné číslo účtu, vrátíme vám peníze složenkou.

Zásilku s takto vyplněným dodacím listem pak jen pošlete doporučeně na adresu, která je uvedená na zadní straně tohoto dodacího listu (sklad v Náchodě).

Co mám čekat dál?

Dodání vaší zásilky k nám může trvat i několik dní. Jakmile k nám však dorazí, budeme Váš požadavek ihned řešit.

Pokud budeme mít zboží, za které chcete vrácené prádlo vyměnit, na skladě, pošleme Vám nový balíček do 5 pracovních dní.

Může se však také stát, že prádlo, které chcete, zrovna bohužel skladem nebude. V takovém případě čekáme na jeho naskladnění (v případě výrobků ze stálé nabídky) – zboží bývá opět na skladě do 3 týdnů. Pokud Vám zásilka s vyměněným prádlem nepřijde do 10 pracovních dní a nebudete chtít čekat na naskladnění zboží, ozvěte se prosím na naši zákaznickou linku 491 204 304 nebo e-mailem na info@astratex.cz. S našimi operátorkami se můžete domluvit na dalším postupu.

Jak je to s platbami při výměně nebo vracení prádla?

Pokud nevyhovující zboží jen vracíte, je to jednoduché – do deseti dní od doručení Vaší zásilky k nám posíláme peníze na Váš účet (popř. složenkou).

Online výměna zboží

1. Doprava zdarma oběma směry- pro vrácení zboží Vám pošleme štítek s předplaceným poštovným, 
- nově vybrané zboží posíláme zdarma.

2. Rychlé vyřízení - vyměněné zboží odesíláme do 5 pracovních dní od obdržení reklamovaného zboží.

 

 

DOPRAVA ZDARMA

Doručení kurýrem GLS na Vámi zvolenou adresu do 2 dnů ZDARMA

VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA

100% bezpečný nákup s možností vrácení peněz bez otázek

PLATBA DOBIRKOU

Platba dobírkou při převzetí zboží je snadná a pohodlná